E Svalling övningssabel florett

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖVNINGSSABEL / FLORETT, 2 st., Sverige, 1800-tal, klingor märkta E. Svalling Rosenfors resp Eskilstuna, längd ca 102 / 109 cm

Bruksslitage, hack och märken, graverad stöldmärkning

665014

2019-07-28