Klockkedja osmansk

Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk
Klockkedja osmansk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLOCKKEDJA, 1800-tal, osmansk, stämplad, kedjans längd ca 55 cm, vikt ca 23 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

665024

2019-07-29