Tillbaka till katalog

Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna

Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna
Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna
Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna
Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna
Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna
Bordslampa Möller Armatur Eskilstuna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, Möller Armatur Eskilstuna, stomme i teak med mässingsdetaljer, märkt MAE, höjd (ink skärm) ca 100 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

665027

Datum:

2019-07-29