Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vårlandskap - morgon, signerad O. Hermelin, olja på duk, ca 37x45 cm,
PROVENIENS
Runfeldts auktioner AB, 1998

Duklagning, retuscher, krackeleringar

665033

2019-07-29