Royal Dux figurin Tema keramik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL DUX, figurin, 1900-talets första hälft, föreställande kvinna i blå klänning, porslin, stämplad undertill Royal Dux Czechoslovakia, höjd ca 22 cm

Små nagg på blomblad

665035

2019-07-29