Robert Ebers gouache

Robert Ebers gouache
Robert Ebers gouache
Robert Ebers gouache
Robert Ebers gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT EBERS (född 1926): Abstrakt komposition, signerad samt daterad 1960, gouache ca 100x70 cm

En mindre reva samt nagg i kanterna

665040

2019-07-29