Konsolbord förgyllt

Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt
Konsolbord förgyllt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, 1900-talets mitt, förgyllt, dekor i pastellage, bordet med stenskivor, kolmårdsmarmor, höjd ca 60, 59x25 cm

Senare bronserat, smärre slitage.

665056

2019-07-29