Axel Larsson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL LARSSON, stolar, 8 st, Svängsta Stilmöbler, 1900-talets mitt, stapelbara, stomme av bok och formpressat lövträfaner, fyra stycken med avsats på karm och fyra stycken utan, sitthöjd 45 cm.
Repor. Märken. Skador. Fläckar. Torrsprickor
665074
2019-07-29