Axel Larsson

Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LARSSON, stolar, 8 st, Svängsta Stilmöbler, 1900-talets mitt, stapelbara, stomme av bok och formpressat lövträfaner, fyra stycken med avsats på karm och fyra stycken utan, sitthöjd 45 cm.

Repor. Märken. Skador. Fläckar. Torrsprickor

665074

2019-07-29