Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUR, 1800-tal, sannolikt Frankrike, bronserat gjutjärn, pelare samt dekor i porslin, höjd ca 44 cm

Slitage, porslinsbrickor med skador

665080

2019-07-29