Fåtöljer ´´Swan modell´´
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UMBERTO USNAGO, fåtöljer, 6 st, 1900-talets andra hälft, Giorgetti, Italien, med stomme i bla. palisander, klädda i mörkgrönt tyg, sitthöjd ca 50 cm
CITES intyg medföljer
Slitage, hål i tyg
665099
2019-07-30