Vaser Kina
Vollendet
2019-07-29
665101
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
VASER, 2 st, Kina, 1900-tal, figural dekor, emaljfärger, höjd mellan ca 25-27 cm
Slitage