Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

VASER, 2 st, Kina, 1900-tal, figural dekor, emaljfärger, höjd mellan ca 25-27 cm

Slitage

665101

2019-07-29