O Carlsson soffbord/ matbord

O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord
O Carlsson soffbord/ matbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

O CARLSSON, soffbord/ matbord, modell E.M.31, 1950/60-tal, Emmaboda Möbelfabriks, fanérat i Rio Palissander, med otydligt stämpelmärk, kan höjas och breddas från soffbord till matbord, höjd ca 56, 115x57 cm, i utfällt skick, höjd ca 70 cm, och bredd ca 108 cm

CITES intyg medföljer

Några mindre repor

665103

2019-07-31