Barskåp 1950/60-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, etikettmärkt, H.Sundling AB Tranås, stomme fanerad med teak, mörkbetsad benställning, detaljer i mässing, invändigt med utfällbart hyllplan, höjd 62, 75x40 cm
Bruksslitage
665104
2019-07-29