Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAM, senempire, 1800-tal, förgylld och bronserad, glas med facetterad kant, 58 x 47
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
665105
2019-07-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner