Ram senempire

Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RAM, senempire, 1800-tal, förgylld och bronserad, glas med facetterad kant, 58 x 47

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall

665105

2019-07-29