Sängstomme/dagbädd fanérad med teak, 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, omrkring 1960-tal, fanérad med teak, fothylsor i mässing, innermått ca 190x80, yttermått 196,5 x 82,5, sitthöjd ca 35 cm

Smärre slitage

665121

2019-07-29