Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, ´´Småland´´ karmstolar, 4 st, svartlaserad björk, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, märken, repor
665131
2019-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här