Yngve Ekström karmstolar

Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, ´´Småland´´ karmstolar, 4 st, svartlaserad björk, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, repor

665131

2019-07-29