Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, fluorite, Kina, 1900-tal, träställ medföljer, höjd ca 20 cm

Personnummer märkt, lagningar, avslag, nagg, slitage

665157

2019-07-29