Cykel "Microbike"

Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CYKEL, "Microbike", omkring 1990, lackerad stålram, ihopfällbar, ringklocka, 3-växlad, remdriven, längd 130 cm

Bruksslitage och ytskador, saknar luft, ej funktionsprövad

665158

2019-07-29