Ejnar Kohlmann

Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann
Ejnar Kohlmann

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland 1888-1968): Träd, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 28x30 cm

Gulnad

665166

2019-07-29