Hans Hedberg pumpa
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS HEDBERG, Biot, Frankrike, skulptur i form av pumpa, glaserad i grågrönt och rosa, signerad Hhg, höjd 12, diameter 16, medföljande järnsockel, total höjd 16 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Krackelyr
665171
2019-09-29