Hans Hedberg pumpa

Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa
Hans Hedberg pumpa

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS HEDBERG, Biot, Frankrike, skulptur i form av pumpa, glaserad i grågrönt och rosa, signerad Hhg, höjd 12, diameter 16, medföljande järnsockel, total höjd 16 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Krackelyr

665171

2019-09-29