4 väggljusstakar med proveniens Nobiskällaren

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLJUSSTAKAR, 4 st., smidesjärn bemålat i svart, märkta NOBIS, höjd ca 31 cm

HISTORIK: Har hängt på väggarna i Nobiskällaren, Stockholm

PROVENIENS: Tore Wretman

Smärre slitage

665172

2019-09-29