Pelle Åberg, Fönsterutsikt över Riddarholmen

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Fönsterutsikt över Riddarholmen, Stockholm, signerad P Åberg, olja på pannå, 65 x 58 cm
Proveniens: Moderna 16/11 2016 nr 732

Osignerad målning a tergo

665177

2019-08-01