Brännvinskrus
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÄNNVINSKRUS, tenn, med dekor av lejonmaskaroner, tappkran, monterad på sockel av mahogny med dedikation från Sveriges Hotell och Restaurangförbund 7/5 1966, invändigt med stämplar, höjd 50 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
665187
2019-09-29