Brännvinskrus

Brännvinskrus
Brännvinskrus
Brännvinskrus
Brännvinskrus
Brännvinskrus
Brännvinskrus

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÄNNVINSKRUS, tenn, med dekor av lejonmaskaroner, tappkran, monterad på sockel av mahogny med dedikation från Sveriges Hotell och Restaurangförbund 7/5 1966, invändigt med stämplar, höjd 50 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

665187

2019-09-29