Båtmodell för vägghängning

Båtmodell för vägghängning
Båtmodell för vägghängning
Båtmodell för vägghängning
Båtmodell för vägghängning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, "Phoebe", 1900-tal/modern tillverkning, halvmodell monterad på träplatta, delvis bemålad, märkt "Capt(ain) E. Gray, Sank (sjönk) 1871", 110x20 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage

665190

2019-09-29