Båtmodell för vägghängning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, "Phoebe", 1900-tal/modern tillverkning, halvmodell monterad på träplatta, delvis bemålad, märkt "Capt(ain) E. Gray, Sank (sjönk) 1871", 110x20 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage
665190
2019-09-29