Hertha Hillfon skulptur

Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HERTHA HILLFON, "Dörrmatta", skulptur, lergods, ljus glasyr, monterad på väggplatta signerad Hertha Hillfon, verkets mått 62x35 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

665198

2019-09-29