Børge Mogensen Hunting table
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "Hunting table/ jaktbord", matbord, Danmark1950-tal, skiva i teak, ben i ek med avslut i teak, höjd 70, 154,5 x 90 cm, iläggsskiva á bredd ca 60 cm
Bruksslitage, skiva med fläckar
665220
2019-07-29