Børge Mogensen Hunting table

Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table
Børge Mogensen Hunting table

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, "Hunting table/ jaktbord", matbord, Danmark1950-tal, skiva i teak, ben i ek med avslut i teak, höjd 70, 154,5 x 90 cm, iläggsskiva á bredd ca 60 cm

Bruksslitage, skiva med fläckar

665220

2019-07-29