Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 2 st, snarlika, 1960-tal, teakfanér, låda i sargen, höjd ca 52, 34x40 cm

Skador i faner, slitage, smärre fläckar.

665231

2019-07-29