Arman litografi
2019-07-29
665238
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): utan titel, komposition med färgtuber, färglitografi, singerad, numrerad 18/99, bladmått ca 76x56