Arman litografi

Arman litografi
Arman litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): utan titel, komposition med färgtuber, färglitografi, singerad, numrerad 18/99, bladmått ca 76x56

665238

2019-07-29