Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
JOHN-E FRANZÉN (född 1942), ´Ulrikas Indian´, signerad, daterad och numrerad JEF 1998, 150/250, färglitografi, 46 x 58 cm
665242
2019-07-29