Joh-E Franzén färglitografi

Joh-E Franzén färglitografi
Joh-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942), ´Ulrikas Indian´, signerad, daterad och numrerad JEF 1998, 150/250, färglitografi, 46 x 58 cm

665242

2019-07-29