Simon Gate ´´Vasa´´ glasservisdelar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIMON GATE, "Vasa", glasservisdelar, 43 dlr, Orrefors, bestående av: 11 rödvinglas, 13 vitvinsglas, 9 madeiraskålar, samt 10 snapsglas, delvis etikettmärkta, höjd ca 6.5-12.5 cm

En rödvinsglas med en mindre nagg, smärre slitage

665243

2019-07-29