Trädgårdsgrup

Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup
Trädgårdsgrup

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUP, 5 dlr, 1900-talets slut, furu, bestående av bord samt 4 fällbara stolar, bordets höjd ca 64 cm, diameter ca 110 cm, sitthöjd ca 41 cm

Ingår i temaauktion Trädgårdsfest

Slitage, torrsprickor, förlust av lackering, en planka till bordet är något löst

665246

2019-07-30