Erik Olson - Halmstadgruppen

Erik Olson - Halmstadgruppen
Erik Olson - Halmstadgruppen
Erik Olson - Halmstadgruppen
Erik Olson - Halmstadgruppen

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk figurkomposition, signerad och daterad Erik Olson 24, akvarell och tusch, ca 23x19 cm

665255

2019-08-02