Ingegerd Beskow akvarell

Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGERD BESKOW (1887-1978): Marstrands kyrka på Marstrandsön, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, 39x56 cm

Oramad

665268

2019-07-30