Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
ILSE CLAESSON samt Gustavsberg, 1930/40-tal, floral dekor samt dekor med blommor, den ena signerad Ilse Claesson, den andra stämplad Gustavsberg, höjd ca 12-14 cm, diam 26-27 cm.
665269
2019-07-30