Skålar, Ilse Claesson samt Gustavsberg

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ILSE CLAESSON samt Gustavsberg, 1930/40-tal, floral dekor samt dekor med blommor, den ena signerad Ilse Claesson, den andra stämplad Gustavsberg, höjd ca 12-14 cm, diam 26-27 cm.

665269

2019-07-30