Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
PIERRE LAFITTE (född 1914-?), går även under namnet T.H. Jansen, blomsterstilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, mått på duk ca 62x51 cm
665270
2019-07-30