Pierre Lafitte oljemålning

Pierre Lafitte oljemålning
Pierre Lafitte oljemålning
Pierre Lafitte oljemålning
Pierre Lafitte oljemålning
Pierre Lafitte oljemålning
Pierre Lafitte oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE LAFITTE (född 1914-?), går även under namnet T.H. Jansen, blomsterstilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, mått på duk ca 62x51 cm

665271

2019-07-30