Ingegerd Beskow akvarell

Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell
Ingegerd Beskow akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Motiv från Slussen, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 40x59,5 cm

665294

2019-07-31