William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937), flygande svanar i ålandskap, signerad och daterad William Gislander 1922, olja på duk, 90 x 140 cm

Visst färgbortfall på vänstersidans övre del

665297

2019-08-21