Skåp 1800/1900-tal

Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal
Skåp 1800/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, fanerat i ek, betsat, dörr med bakomvarande hyllinredning, låda med mässinghandtag, 1800/1900-tal

Slitage, avslag, maskstungna kulfötter, nyckel saknas

665301

2019-08-21