Oiva Toikka fåglar

Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar
Oiva Toikka fåglar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, figuriner 2 st, fåglar, polykromt glas, Iittala, Nuutajärvi, Finland, etikettmärkta och signerade, höjd ca 8,5-12 cm, längd ca 14-22

Enstaka mikronagg i den mindre

665330

2019-07-30