Tillbaka till katalog

Helo bordslampa

Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa
Helo bordslampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1950-tal, Helo,Tyskland, stomme i lackerad plåt och mässing, riktbar skärm, höjd ca 38 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

665360

Datum:

2019-07-31