Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, ca 1980-tal, mahogny, tvådelat, låsbar vitrindel inredd med 3 hyllplan, underdel med 3 låsbara skåp och tre utdragbara lådor, beslag i pattinerad metall, höjd ca 195, 146x41 cm

Bruksslitage, smärre repor och avslag

665367

2019-07-30