Vitrinskåp
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, ca 1980-tal, mahogny, tvådelat, låsbar vitrindel inredd med 3 hyllplan, underdel med 3 låsbara skåp och tre utdragbara lådor, beslag i pattinerad metall, höjd ca 195, 146x41 cm
Bruksslitage, smärre repor och avslag
665367
2019-07-30