Bord med trepassfot
2019-07-30
665369
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skivor i mahogny, pelarfötter med trepassfot, mässingsavslut, höjd 72,5, 114x84,5, iläggsskivor 3x50 cm
Blekt, bruksslitage, smärre repor, märken, avslag, mindre kemisk skada på bordet då lacket fräts bort