Bord med trepassfot

Bord med trepassfot
Bord med trepassfot
Bord med trepassfot
Bord med trepassfot
Bord med trepassfot
Bord med trepassfot

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skivor i mahogny, pelarfötter med trepassfot, mässingsavslut, höjd 72,5, 114x84,5, iläggsskivor 3x50 cm

Blekt, bruksslitage, smärre repor, märken, avslag, mindre kemisk skada på bordet då lacket fräts bort

665369

2019-07-30