Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, dukmått ca 220x138 cm, visas på begäran
Färgbortfall, oramad
665370
2019-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här