Bordslampor EWÅ

Bordslampor EWÅ
Bordslampor EWÅ
Bordslampor EWÅ
Bordslampor EWÅ
Bordslampor EWÅ
Bordslampor EWÅ

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, lös plåtskärm, höjd inkl skärm 51 cm

Smärre ytskador

665392

2019-08-02